Co słychać na mieście?

Znamy już kandydatów do samorządów mieszkańców

Miejska Komisja Wyborcza powołała komisje wyborcze samorządów – nr 2, 3, 5, 6, 8, 9. Zdecydowano o nieprzeprowadzaniu wyborów na terenie Samorządów Mieszkańców nr 1, 4, 7, w związku z niezgłoszeniem się kandydatów w liczbie równej liczbie miejsc w jednostce pomocniczej ( poniżej 15 osób).

W wyznaczonym terminie łącznie zgłosiło się 117 osób chętnych do pracy w samorządach mieszkańców. W sześciu samorządach (nr 2, 3, 5, 6, 8, 9) w dniu 26 kwietnia br. będzie przeprowadzone głosowanie.

W dniu 26 kwietnia 2019 r. głosować będzie można w godzinach od 17.00 do 21.00.

Gdzie będziemy głosować:

Samorząd Mieszkańców nr 2 – Zespół Szkół Publicznych Nr 7, ul. Franklina Roosevelta 2
Samorząd Mieszkańców nr 3 – Miejski Ogród Jordanowski, ul. Władysława Reymonta 3
Samorząd Mieszkańców nr 5 – Zespół Szkół Publicznych Nr 1, ul. Jasna 11
Samorząd Mieszkańców nr 6 – „Aqua Żyrardów” , ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 25/27
Samorząd Mieszkańców nr 8 – Zespół Szkół Nr 1, ul. Bohaterów Warszawy 4
Samorząd Mieszkańców nr 9 – Siedziba Samorządu, ul. Jaktorowska 40, I piętro

Lista kandydatów do Samorządu Mieszkańców nr 2:

1 Dębowska Magdalena Krystyna
2 Fedorowicz Iwona
3 Fedorowicz Piotr
4 Jędrysiak Janusz
5 Jędrysiak Janina
6 Kruczek Danuta
7 Langa Wacława Sabina
8 Michalak Bożena
9 Modrak Jolanta
10 Modrak Sylwester
11 Oskólska Alicja
12 Oskólski Włodzimierz
13 Pawlak Marta
14 Pawlak Zofia
15 Redwańska Anna
16 Sadowska Ananstazja Krystyna
17 Stanecka-Busz Beata

Lista kandydatów do Samorządu Mieszkańców nr 3:

1 Białasik Agnieszka
2 Białasik Norbert
3 Bielecki Piotr
4 Bobrowska Agnieszka
5 Chrzanowska Agnieszka
6 Kotyński Radosław
7 Leniarska Marzena
8 Mirgos Sławomir
9 Mirgos Ewa
10 Ratajczyk Wojciech
11 Rutkowska Anna
12 Siemińska Marlena
13 Skibiński Zbigniew
14 Słojewska Renata
15 Słowik Aneta
16 Wojnarowicz Ewa

Lista kandydatów do Samorządu Mieszkańców nr 5:

1 Adamiak Tadeusz
2 Badowska Marzena
3 Brzezińska Marta
4 Dobruszek Jadwiga
5 Gruzielewicz Wojciech
6 Grzelak Andżelika
7 Jankowska Dorota
8 Jeżak Marek
9 Jeżak Franciszek
10 Krysiński Wiesław
11 Lubaszka Jolanta
12 Marzęda-Przybysz Beata
13 Nietrzebka Andrzej
14 Nowakowska Izabela
15 Skiba Eliza
16 Smolińska Bożena
17 Szlacheta Piotr
18 Szlacheta Daniel
19 Świetlik Małgorzata
20 Zachar Janina

Lista kandydatów do Samorządu Mieszkańców nr 6:

1 Galiński Jan
2 Grundman Wojciech
3 Gruszecki Stanisław
4 Marczak Krystyna
5 Pawlak Patryk
6 Pękacka Beata
7 Pietruszewski Artur
8 Ratajczyk Teresa
9 Rembiszewska Ewa
10 Rzeczycka Barbara
11 Sochański Ryszard Karol
12 Tomaszewska Katarzyna
13 Wrońska Elżbieta
14 Zgaga Tomasz
15 Zielińska Krystyna

Lista kandydatów do Samorządu Mieszkańców nr 8:

1 Chojnacki Zbigniew Bohdan
2 Dobrowolska Teresa
3 Dubielecka Ewa
4 Grudziński Paweł
5 Kacprzak Kinga
6 Kwiatkowski Waldemar
7 Latek Robert
8 Latoszewski Mariusz
9 Lubańska Elżbieta
10 Łuczak Krystyna
11 Michalska Bogumiła Joanna
12 Moszkowska Katarzyna
13 Obraniak Dorota
14 Ochnicki Marcin
15 Poniatowski Jarosław
16 Zawadzka Jadwiga

Lista kandydatów do Samorządu Mieszkańców nr 9:

1 Beliniak Grażyna
2 Dukaczewska Zuzanna
3 Dukaczewski Adam
4 Kałęcki Jacek
5 Łowicki Mateusz
6 Nalej Mateusz
7 Nalej Stanisław
8 Niewiadomski Stanisław
9 Osińska Aneta
10 Szymańczak Zdzisław
11 Trelińska Elżbieta
12 Treliński Marek
13 Zagrajek Janusz
14 Zagrajek Artur
15 Zagrajek Elżbieta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close