Breaking NEWSCo słychać na mieście?

Zmiany w magistracie. Chrzanowski pierwszym zastępcą, Kaczanowski drugim.

2 lipca 2018 roku w Biuletynie Informacji Publicznej ukazały się dwa zarządzenia Prezydenta Żyrardowa. Stanowisko pierwszego zastępcy utracił Dariusz Kaczanowski, od tej chwili jest drugim zastępcą Prezydenta. Natomiast stanowisko pierwszego zastępcy przypadło dotychczasowemu drugiemu zastępcy Prezydenta – Lucjanowi Chrzanowskiemu.

Od wielu miesięcy mówiło się o konflikcie na linii Jasiński – Kaczanowski, a koalicja która stworzyli cztery lata temu w zasadzie nie istnieje. W ostatni czwartek radni Nowego Żyrardowa – Kukiz „15 do którego należy Dariusz Kaczanowski zagłosowali za nieudzieleniem absolutorium Wojciechowi Jasińskiemu. 

2 komentarzy

  1. Miałem zagłosować na partie Kukiz 15″ ale wiedząc, że panowie z PIS przechodzą do niej nikt mnie nie zmusi na zagłosowanie na tą partie.

  2. Czy oni naprawdę myślą, że jak zamienią się krzesłami to ludzie na któregoś z nich zagłosują? Mam nadzieje, że nie ja osobiście na żadnego z nich nie oddam głosu chyba, że mi zapłacą to wtedy bym się zastanowił ale tak się składa, że jestem nie przekupny!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close