Breaking NEWSDla dzieciWydarzenia

Zagrajmy dla Zosi !

Zagrajmy dla Zosi !
 
Zosia ma niechcianego lokatora, którego wspólnie z Tatą, lekarzami i ludźmi dobrego serca próbują wymeldować z główki Zosieńki. Tym paskudztwem jest guz tylnej jamy czaszki medulloblastoma nodular type o czwartym stopniu złośliwości, którego z całą mocą zwalczała chemioterapia a teraz w powrocie do sprawności i marzeń potrzebna jest regularna i kosztowna rehabilitacja.
 
Głęboko wierzymy, że nasz przekaz i nasza prośba trafi do serduch, które tak jak nasze buntują się widząc cierpienie na buziakach małych krasnali, które nie rozumieją dlaczego inne dzieci mogą się bawić na podwórku a one kolejny raz, wtulone w opiekunów jadą do szpitala…
 
Kochani! Nasze wydarzenie zaplanowane jest na dwa dni 21 i 22 kwietnia 2018 roku i odbędą się w Żyrardowie oraz w Wiskitkach. Będą turnieje sportowe, koncerty, animacje dla dzieci, mnóstwo pysznego – domowego – jedzenia i licytacje.
 
Będziemy na bieżąco Was informować i zapraszać do udziału!
 
Cały czas dołączają do nas cudowni ludzie, którzy przekazują na aukcję cenne rzeczy. Sukcesy i międzynarodowa sława nie przesłoniła im widoku na potrzeby dzieci z małych wsi.
 
Już teraz dziękujemy Kamilowi Stochowi, Ervinowi Ngapeth oraz Łukaszowi Kadziewiczowi za przekazanie koszulek na licytację zaś Tomkowi Borucowi i Tomkowi Zamiela za możliwość licytowania treningów personalnych pod ich profesjonalnym, mistrzowskim okiem.
 
Każdego dnia, na stronie Zośki, będą pojawiały się kolejne przedmioty i usługi, które możecie licytować i tym samym wspomóc dzielną Zosieńkę w walce z tym padalcem!
 
Dziękujemy również Wójtowi Gminy Wiskitki za objęcie Honorowym Patronatem naszej akcji oraz Fundacji „Z miłości do dziecka”, która wzięła na siebie – najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane kwestie tj. aspekty formalno – prawne związane z przeprowadzeniem wydarzenia.
 
Jeżeli macie pomysły jak pomóc Zosi, z radością je przyjmiemy. Liczy się każde wsparcie! Można się z nami kontaktować przez stronę lub telefonicznie
 
Ania: 502 386 034
Kinga: 509 905 969
Dorota: 501 416 319
Agnieszka: 888 896 113
Kasia: 609 963 872
Błażej:662 341 510
Kamil: 889 711 969
Łukasz: 662 128 304
 
Kochani! Z góry dziękujemy za każde wsparcie! Niech dobro się dzieje, bo wróci do każdego z Was i to z co najmniej poczwórną mocą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close