Na sygnale!

Wprowadzenie I Zastępcy

9 lutego na świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji objęcia stanowiska I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie przez podinsp. Edytę Marczewską, która pełniła obowiązki na tym stanowisku od 1 grudnia 2016r.

 

Punktualnie o godzinie 13:00 rozkaz o powołaniu na nowe stanowisko podinsp. Edycie Marczewskiej wręczył mł. insp. Mirosław Jedynak- Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu w towarzystwie mł. insp. Arkadiusza Zgieba- Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie. Pani Komendant po złożeniu meldunku o objęciu stanowiska i odebraniu rozkazu wygłosiła krótką przemowę podczas której podziękowała za obdarzenie jej zaufaniem i powierzenie tak wielkiej odpowiedzialności, zobowiązała się również przy wszystkich zebranych, że będzie starała się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. W uroczystości uczestniczyli: Starosta Powiatu Żyrardowskiego- Pan Wojciech Szustakiewicz, Zastępca Prezydenta Miasta Żyrardowa- Pan Dariusz Kaczanowski, Prokurator Rejonowy w Żyrardowie- Pan Marek Marciniak oraz przedstawiciele samorządów lokalnych: Wójt Gminy Radziejowice-Pani Urszula Ciężka, Wójt Gminy Wiskitki- Pan Franciszek Miastowski, Wójt Gminy Puszcza Mariańska- Pan Michał Staniak, a także policjantki, policjanci i pracownicy cywilni Policji.

 

Podinsp. Edyta Marczewska służbę w Policji rozpoczęła 25 lat temu w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VII (Praga Południe). Od 15 lat związana jest z Komendą Powiatową Policji w Żyrardowie, gdzie karierę rozpoczynała zajmując stanowisko oficera prasowego Komendanta Powiatowego Policji, a następnie specjalisty w sztabie. W 2012r. objęła stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji, które zajmowała do 1 grudnia 2016r. kiedy Komendant Wojewódzki zs. w Radomiu powierzył jej pełnienie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie.

 

Źródło: KPP Żyrardów / fot.  KPP Żyrardów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close