Żyj zdrowo!

Wiosenne oczyszczenie organizmu

Ogarnia nas radość, gdyż nadeszła upragniona wiosna! Nic lepszego nie mogło się przytrafić. Miłe ciepłe dni, delikatny ochładzający powiew wiatru. Ale gdy w lustrze zobaczymy okrągłą postać własnej osoby, już nam nie do śmiechu. Startujemy więc do oczyszczania na wiosnę.

Sklep Wasze Zdrowie poleca Oczyszczanie Organizmu już od samego rana. Tuż po wstaniu dobrze jest wypić 4 szklanki płynu ciepłego, lecz nie gorącego. Najlepiej pić dla urozmaicenia, wodę z sokiem z cytryny. Obecnie cytryny na rynku są już bez smaku i należytej jakości, tak więc proponujemy ekologiczny sok z cytryn.

Taki sok jest bardzo wydajnym produktem, starcza na 2-3 tygodnie kuracji. Jest esencjonalny i zdrowy, wyciśnięty ze świeżych sycylijskich Eko-cytryn. Mamy już wypitą 1 szklankę płynu.

Kolejną szklanką płynu może być czysta woda bądź woda z dodatkiem ulubionego syropu. Za to następna porcja płynu musi być wzbogacona o biopierwiastki, takie jak : potas, wapń, magnez, sód, fosfor, cynk, siarka czy żelazo oraz duże ilości witamin (przede wszystkim C, B1, B2, B3 oraz beta-karotenu). Takie cudowne składniki zawiera sok z aloesu z miąższem. Miąższ aloesowy  jest bogatym źródłem białek, występujących w postaci najłatwiej przyswajalnych aminokwasów egzogennych – dziewięciu z dziesięciu niezbędnych człowiekowi.

Ktoś może zapytać- dlaczego mam pić akurat sok z aloesu? Otóż dlatego, że miąższ liści ALOESU składa się w 96 proc. z wody, jednak pozostałe 4 proc. to blisko 270 składników o dużej aktywności biologicznej. Tak duży procent wody w liściach aloesu przyczynia się do szybkiego efektu oczyszczenia. Roślinne substancje śluzowe zapobiegają zaparciom i pomagają w pozbyciu się z jelit zbędnych resztek .Czyli z jednej strony pijąc go, wypłukujemy toksyny,  zaś z drugiej nie usuwamy ze swojego organizmu przy tym witamin, mikroelementów, gdyż pijąc ten sok koniecznie z miąższem wprowadzamy do swojego organizmu wspaniałe składniki- prawie wszystkie białka niezbędne do:

– regulacji procesów przemiany materii

– poprawy odporności organizmu; jako przeciwciała chronią przed działaniem drobnoustrojów, wirusów i innych patogenów

–  pomagają w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej ustroju;

– spełniają funkcje naprawcze uszkodzonych tkanek, np. gojenie ran, tworzenie blizn;

– biorą udział przy tworzeniu włosów, paznokci, regeneracji złuszczonych nabłonków skóry;

– białka uczestniczą w procesie widzenia – opsyna przenosi bodźce świetlne do zakończeń układu nerwowego.

Drogocenne właściwości ALOESU znano już dwa tysiące lat p.n.e. Informacje o jego zbawiennym dla skóry i urody działaniu można znaleźć w starożytnych źródłach egipskich, sama Kleopatra wykorzystywała go, aby zachować młodość i piękno. Jego leczniczą moc znali też Grecy i Rzymianie.

Aloes wspomaga odchudzanie poprzez oczyszczanie organizmu. Wskutek picia soku następuje szybka detoksykacja. Usuwanie toksyn odbywa się dzięki zawartości 3 głównych aminokwasów i obecności molibdenu . Następuje usuwanie metali ciężkich z wątroby i krwi, co w rezultacie hamuje proces niszczenia wątroby. Nasz wspaniały naturalnie oczyszczający środek usuwa toksyny uwolnione ze spalanych komórek tłuszczowych.

A po zimie warto też zadbać o nasz żołądek, i tu też ratuje nas Aloes , bo działa przeciwwrzodowo, łagodzi procesy zapalne w przewodzie pokarmowym, przyśpieszając gojenie się nadżerek żołądka. Zmniejsza stężenie kwasu solnego, którego nadmiar powoduje powstawanie owrzodzeń, oraz reguluje wydzielanie pepsyny. Sklep nasz poleca sok aloesowy z miąższem  w zaburzeniach układu pokarmowego, tj. biegunce, zaparciach, zapaleniach jamy ustnej i jelit.

I tu przychodzi mi na myśl hasło ” Lekarz leczy, Natura uzdrawia”  Drogi czytelniku – Sięgnij po łyk Natury, przekonaj się sam czy warto.

Doszłam już do czwartej szklanki płynu którą należy wypić rano. Nowinką w dziedzinie oczyszczania jest zastosowanie odtłuszczania organizmu, czyli spalania swojej tkanki tłuszczowej za pomocą tak zwanego zgaszenia sody oczyszczonej  organiczną zieloną herbatą.

Ten napój stosujemy w proporcji o rganiczna zielona herbata , oczywiście zaparzona w temperaturze 80 stopni i ¼ łyżeczki sody oczyszczonej .

Metoda ta została sprawdzona, przetestowana. Zabezpiecza przed cukrzycą, chorobami serca i układu krążenia, otyłością brzuszną. Katechiny, kofeina i teanina, te 3 substancje z herbaty, działając razem blokując enzymy odpowiedzialne za magazynowanie tłuszczu w organizmie, co sprzyja utracie masy ciała.

Moc zielonej herbaty do spalania tłuszczu będzie silniejsza, jeśli połączy się ją z sodą, bowiem kwaśne środowisko nie jest optymalne dla spalania tłuszczu. Jak zapewne wszyscy już wiedzą, soda działa odkwaszająco. Odkwaszony organizm jest bardziej odporny na choroby, zwłaszcza nowotworowe.O tym napiszę już w kolejnym artykule, zapraszam już dzisiaj do sklepu Wasze Zdrowie, gdyż temat oczyszczania jest dla mnie niewyczerpany. Znam wiele innych sposobów na oczyszczanie organizmu, w zależności od przypadłości, chorób lub potrzeb i niestety napisać o tym nie dam rady. Dlatego po większą porcję wiedzy zapraszam do sklepu, przy 1 Maja 58 w Żyrardowie.  Dla osób, które przyjdą na zakupy za pośrednictwem tego artykułu i podadzą hasło Wiosenne oczyszczanie organizmu, dajemy zniżki na zakupy i mały prezent niespodziankę.

Nie czekajmy na kolejną szybką dietę CUD, zacznijmy już dziś się oczyszczać.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close