Breaking NEWSWybory Samorządowe

Więcej o Łukaszu Choińskim – Kandydacie na Prezydenta Żyrardowa

Szanowni Państwo!
Nazywam się Łukasz Choiński. Mam 32 lata. Jak już Państwo wiecie, ubiegam się o Urząd Prezydenta Miasta Żyrardowa.

Wraz z żoną jesteśmy mieszkańcami Żyrardowa. Nasza rodzina niedługo się powiększy. Między innymi z tego powodu zdecydowałem się na kandydowanie – chcemy, aby nasze dziecko wychowało się w mieście, które jest bezpieczne, prospołeczne i skupione na rozwoju.Z wykształcenia jestem prawnikiem, ukończyłem studia na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Od dłuższego czasu pracuję w administracji publicznej, pełniąc funkcje kierownicze i nadzorcze. Karierę zawodową zaczynałem od obsługi prawnej sektora bankowego. Działałem również w Studenckiej Poradni Prawa przy mojej uczelni. Po studiach byłem zatrudniony w kancelarii adwokackiej, a stamtąd trafiłem do Urzędu Skarbowego, gdzie zajmowałem się prowadzeniem spraw z zakresu postępowania egzekucyjnego w administracji. Bezpośrednio przed objęciem urzędu Wójta Gminy Wiskitki przez dwa lata kierowałem Biurem Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Żyrardowie. Doświadczenia te pomogły mi osiągnąć biegłość w zakresie prawa finansów publicznych i nauczyły zdecydowania i skuteczności w działaniu.

Szanowni Państwo!


Prawo i Sprawiedliwość jest na kursie DOBREJ ZMIANY – korzystnych przemian rzeczywistości gospodarczej i społecznej Polski. Rządzący w okresie trzech lat dowiedli, że dotrzymują obietnic! Dowiedli, że są wiarygodni!
Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że można na mnie polegać – nie rzucam słów na wiatr. Obiecuję nie zawieść zaufania mieszkańców, którzy na mnie oddadzą swój głos i pracować nad przekonaniem do siebie tych, którzy jeszcze mnie nie poznali.Moje priorytety:
• Zainicjowanie programu Mieszkanie+, rewitalizacja zabytków
• Zwiększenie nakładów na budowę i remonty dróg
• Wykorzystanie szansy, jaką daje budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego oraz Parku Wodnego Suntago
• Większa pomoc dla osób starszych oraz polepszenie usług medycznych naszego szpitala przy współpracy ze Starostwem Powiatowym
• Zwiększenie bezpieczeństwa w mieście
• Program czyste powietrze i termomodernizacjaLokalny biznes trzeba promować, gospodarkę rozwijać, społeczeństwo wspierać, a o bezpieczeństwo dbać. Miasto jest wspólną, społeczną wartością. To jest moje przesłanie.Kandydat na Prezydenta Miasta Żyrardowa
Łukasz Choiński

Czytaj więcej: https://pis-zyrardow.pl

Jeden komentarz

  1. Dzięki za dodatkowe informacje,poza dwoma ostatnimi funkcjami nie sposób było cokolwiek znaleźć,fakt,że wiek kandydata sporo tłumaczy,ale i tak mogło być tego więcej.Ciekawe jakie konkretnie sprawy rozwiązał w US,oczywiście przy zachowaniu pełnej prywatności zainteresowanych,nie tylko ze względu na Rodos:) chyba wszystko za późno,ale,tj.jeśli chodzi o jego zgłoszenie się,ale może nie,a dobrze,że tych dni nie marnuje.Czy obecny prezydent w końcu kandyduje, czy nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close