Na sportowo!

VIII TURNIEJ „KIBIC PRZEZ DUŻE K”

Dyrektor Zakładu Poprawczego w Studzieńcu oraz Komendant Powiatowy Policji w Żyrardowie wspólnie zorganizowali już VIII edycję turnieju piłkarskiego w ramach projektu „Kibic przez duże K”. Turniej odbył się 24 maja na terenie Zakładu Poprawczego w Studzieńcu

„Kibic przez duże K” do turniej realizowany w ramach promocji zasad fair play. Wspólnie z Dyrektorem Zakładu Poprawczego w Studzieńcu na rozpoczęciu turnieju zawodników przywitała I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie-podinsp. Edyta Marczewska, która życzyła wszystkim udanej zabawy i zwycięstwa. W tym roku pięć drużyn z powiatu żyrardowskiego i skierniewickiego walczyło o zwycięstwo w turnieju i cenne nagrody. Zasady turnieju są proste, każdy gra z każdym w meczach 2 x 10 minut. Zwyciężyli najlepsi, a nagrody wręczyli organizatorzy: insp. Arkadiusz Zgieb- Komendant Powiatowy Policji w Żyrardowie, Piotr Bronowski- Dyrektor Zakładu Poprawczego w Studzieńcu oraz  przedstawiciele sponsorów nagród.

W tym roku klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

I miejsce-Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach

II miejsce-Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach

III miejsce-Zespół Szkół nr 1 w Żyrardowie

IV miejsce-Zakład Poprawczy w Studzieńcu

V miejsce-Zespół Szkół w Mszczonowie

Nagrody indywidualne trafiły do:

Najlepszy bramkarz-Piotr Kruszona z Zespołu Szkół nr 3 w Skierniewicach

Najlepszy strzelec- Miłosz Krawczyński z Zespołu Szkół Zawodowych w Skierniewicach.

Nagrody dla zwycięzców, a także upominki dla uczestników turnieju zostały zakupione dzięki wsparciu: Starosty Powiatu Żyrardowskiego- Pani Beaty Sznajder, Prezydenta Miasta Żyrardowa-Pana Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego, Burmistrza Miasta Mszczonów- Pana Józefa Kurka, Prezydenta Skierniewic- Pana Krzysztofa Jażdżyka, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Puszczy Mariańskiej oraz Nadleśnictwa Radziwiłłów.

Kolejny turniej już za rok.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close