Na sygnale!

VI edycja kursu samoobrony dla mieszkanek

W październiku rozpoczyna się VI edycja kursu samoobrony dla naszych mieszkanek pod nazwą “Bezpieczna mieszkanka-żyrardowianka”. Z myślą o poprawie bezpieczeństwa kobiet, Straż Miejska w Żyrardowie kontynuuje kurs samoobrony dla żyrardowianek. Jego celem jest właściwe rozpoznawanie sytuacji zagrożenia i w miarę możliwości unikania ich, a następnie właściwe reagowanie w zależności od stopnia zagrożenia, również poprzez użycie stosownych technik obrony.

Kurs rozpoczyna się od 11 października 2019 i potrwa do 13 grudnia 2019. Zajęcia będą odbywały się w piątki w godz. 19:00 – 21:00, w hali sportowej AQUA przy ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego.

Zajęcia rozpoczną się od części teoretycznej, przechodząc następnie do zadań praktycznych. Panie, pod okiem strażników miejskich poznają podstawowe zasady samoobrony oraz chwyty obronne. W trakcie kursu, będzie również czas na wykłady, podczas których mieszkanki naszego miasta dowiedzą się, jak nie stać się ofiarą – jakich sytuacji należy unikać lub na jakie zachowania w miejscach publicznych zwracać szczególną uwagę.

Panie zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń drogą mailową na adres: straz.miejska@zyrardow.pl, telefonicznie pod numerem 986 lub osobiście w siedzibie Straży Miejskiej.

Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz swój nr telefonu.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close