Breaking NEWSNa sygnale!

TRZECH MĘŻCZYZN ZATRZYMANYCH Z NARKOTYKAMI

W ostatni weekend żyrardowscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które posiadały narkotyki. Ci sami mężczyźni dopuścili się również innych czynów, za które będą musieli odpowiedzieć przed Sądem.

W piątek 17 stycznia 2020r. po godz. 22:00 Dyżurny policji w Żyrardowie został zawiadomiony, że w Żyrardowie na ul. Jaktorowskiej w rejonie myjni od kilku godzin stoi samochód w którym ktoś obserwuje posesje. Policjanci na miejscu zastali samochód na łódzkich numerach rejestracyjnych a w nim dwóch mężczyzn. Jeden z nich (34-letni obcokrajowiec) na widok policjantów zaczął się dziwnie zachowywać. Policjanci podjęli wobec niego czynności w wyniku których ujawnili ponad 1,5 grama amfetaminy.

Następnego dnia rano otrzymaliśmy informację o podejrzanie zachowującym się kierowcy, który może być pod wpływem alkoholu. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce, gdzie na ul. Ossowskiego w Żyrardowie zastali wskazywany samochód. W samochodzie za kierownicą  spał w najlepsze 34-latek z Guzowa. Jak się okazało, był poszukiwany przez żyrardowską policję a jednocześnie posiadał przy sobie torebkę z amfetaminą.

Tego samego dnia wieczorem policjanci patrolujący rejon miejscowości Waleriany zauważyli stojący w rejonie świateł uszkodzony samochód, a obok niego mężczyznę. Jak się okazało mężczyzną tym był 39-letni mieszkaniec Mrozów, który doprowadził do kolizji będąc nietrzeźwym. W wydychanym powietrzu urządzenie wskazało ponad 3 promile alkoholu. Dodatkowo posiadał przy sobie prawie gram amfetaminy.

Wszyscy zostali zatrzymani, usłyszeli stosowne zarzuty i każdy z nich odpowie przed Sądem.

Dodaj komentarz

Close
Close