Breaking NEWS

TRAGICZNY WYPADEK, ZGINĘŁA MŁODA DZIEWCZYNA

18 – letnia dziewczyna poniosła śmierć na miejscu, a 4 osoby ranne trafiły do szpitali. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj chwilę po godzinie 14-tej dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Waleriany, gm. Puszcza Mariańska. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że mazda jadąca z Puszczy Mariańskiej w kierunku Żyrardowa wypadła z drogi, zjechała na lewą stronę jezdni i uderzyła w kilka kolejnych drzew. W samochodzie jechało 5 młodych osób w wieku od 16 do 18 lat. Na miejscu śmierć poniosła 18-letnia pasażerka pojazdu. Trzy osoby z ciężkimi obrażeniami i jedna z lżejszymi przebywają w szpitalach. Policjanci ustalają jaki był przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku. Dokładne przyczyny wypadku zostaną ustalone w trakcie policyjnego postępowania.

To pierwszy w tym roku śmiertelny wypadek na terenie powiatu żyrardowskiego.

Apelujemy do wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności. Warunki na drogach bardzo szybko się zmieniają dlatego warto zwolnić by bezpiecznie dojechać do celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close