Breaking NEWS

TRAGICZNY WYPADEK, ZGINĘŁA MŁODA DZIEWCZYNA

18 – letnia dziewczyna poniosła śmierć na miejscu, a 4 osoby ranne trafiły do szpitali. Policyjne postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj chwilę po godzinie 14-tej dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Waleriany, gm. Puszcza Mariańska. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że mazda jadąca z Puszczy Mariańskiej w kierunku Żyrardowa wypadła z drogi, zjechała na lewą stronę jezdni i uderzyła w kilka kolejnych drzew. W samochodzie jechało 5 młodych osób w wieku od 16 do 18 lat. Na miejscu śmierć poniosła 18-letnia pasażerka pojazdu. Trzy osoby z ciężkimi obrażeniami i jedna z lżejszymi przebywają w szpitalach. Policjanci ustalają jaki był przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku. Dokładne przyczyny wypadku zostaną ustalone w trakcie policyjnego postępowania.

To pierwszy w tym roku śmiertelny wypadek na terenie powiatu żyrardowskiego.

Apelujemy do wszystkich kierujących o zachowanie ostrożności. Warunki na drogach bardzo szybko się zmieniają dlatego warto zwolnić by bezpiecznie dojechać do celu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close