Brak

Stowarzyszenie Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku złożyło ofertę na realizację zadania publicznego

Prezydent Miasta Żyrardowa przedstawia ofertę na realizację zadania publicznego pn. „Alkohol nie – książka tak” złożonego przez Stowarzyszenie Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 239, z późn. zm.).

Stowarzyszenie Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku wnioskuje o kwotę 8110 zł w ramach, której będzie prowadziło działalność o charakterze edukacyjnym i integracyjnym skierowane do osób starszych. Będą to m.in szkolenia z obsługi komputera, wyjazd do teatru, zabawa andrzejkowa czy spotkanie wigilijne. Celem projektu jest wskazanie członkom stowarzyszenia zalet zachowań prozdrowotnych, bez używek.

W terminie 7 dni od zamieszczenia oferty na stronie http://www.bip.zyrardow.pl/4785,oferty-organizacji-pozarzadowych.html tj. do 21 września br., można zgłaszać uwagi dotyczące oferty, poprzez wypełnienie formularza uwag i wysłanie go za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: wydzial.zps@zyrardow.pl (skan z podpisem) lub złożenie w formie pisemnej w Biurze Obsługa Klienta Urzędu Miasta Żyrardowa, Plac Jana Pawła II nr 1 w godzinach pracy Urzędu.

 

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close