Breaking NEWSNa sygnale!

ŚMIERTELNY WYPADEK W GMINIE WISKITKI

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło wczoraj popołudniu w miejscowości Działki. 72-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, pomimo reanimacji kierujący rowerem zmarł. Apelujemy o ostrożność i rozsądek na drodze!

Wczoraj po godzinie 15:00 dyżurny żyrardowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty i rowerzysty . Na miejsce natychmiast skierowano policjantów. Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący rowerem, 72-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, jadąc drogą lokalną, zjechał na przeciwległy pas co skutkowało zderzeniem z motocyklistą. Podjęto próbę reanimacji, następnie przy pomocy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano rowerzystę do szpitala. Jednak 72-latek zmarł. 

Na miejscu wypadku policjanci wykonywali czynności. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Kierujący jednośladami to szczególna grupa uczestników ruchu, chociażby dlatego, że są bardziej niż kierowcy samochodów narażeni na urazy jakie niesie za sobą wypadek, czy kolizja. Zderzenie motocykla z innym pojazdem lub drzewem, barierą ochronną zwykle kończy się tragicznie.

Dodaj komentarz

Close
Close