Żyrardów

Rejestrujesz auto? Zapisz się do kolejki przez Internet

Planujesz wizytę w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Żyrardowie ? Nowoczesny system kolejkowy z wykorzystaniem biletomatu funkcjonuje już od stycznia b.r., jednak teraz możliwa jest też rezerwacja terminu wizyty przez internet.

Celem wprowadzenia zmian jest usprawnienie obsługi klientów i uporządkowanie kolejek do poszczególnych punktów obsługi.

W przypadku rezerwacji terminu wizyty przez internet należy wejść na stronę http://biletomat.powiat-zyrardowski.pl/ i postępować zgodnie z zamieszczonymi tam instrukcjami.

O potwierdzeniu rezerwacji klienci zostaną natychmiast powiadomieni elektronicznie na podany przez klienta adres skrzynki poczty elektronicznej. Wiadomość taka zawiera kod rezerwacji, który trzeba wpisać po przybyciu do urzędu oraz adresy linków potwierdzających lub anulujących zgłoszenie. Ważne jest, aby pobrać numerek co najmniej 15 minut przed umówioną wizytą. Inaczej rezerwacja będzie anulowana. Bilet pobierzemy z biletomatu naciskając opcję „umówiona wizyta” i wpisując przesłany na adres e-mail kod.

3 komentarzy

  1. biletomat w starostwie żyrardowskim dalej nie działa. śmieszne i straszne. żenada. może gdyby stanowiska w naszych urzędach nie były dziedziczne, wtedy urzędnicy bardziej przykładaliby się do swoich obowiązków i poważnie traktowali obywateli.

  2. Nadal nie działa!!
    To się nazywa brak szacunku dla petenta. Mamy 12 maj 2020 i nadal nie działa a szczególnie w czasie akcji „zostań w domu” to żenujące taki brak szacunku dla obywateli. Kiedy rząd Polski i urzędnicy zaczną szanować obywateli jak w innych cywilizowanych krajach? Czy nie można jak w niektórych krajach przypisać tablice to auta od nowości i byłoby bez kolejek i marnowana naszych pieniędzy?

  3. Niestety na dzień dzisiejszy zapisanie sie do rejestracji auta przez elektroniczną rejestracje kolejki nie działa i nikt z pracowników oraz pan informatyk nie jest w stanie nic z tym zrobic, jedni odsyłają do drugich i tak w kółko !!! Dramat !!!! TO POCÓŻ TO JEST ????? Czy ktoś w tym urzędzie może zareagować na problem ?

Dodaj komentarz

Back to top button