Na sygnale!

Poszukiwani świadkowie pobicia ze skutkiem śmiertelnym

Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie poszukuje świadków pobicia ze skutkiem śmiertelnym mężczyzny w dniu 29 czerwca 2017r. około godziny 6:00-8:00 na ul. Waryńskiego w Żyrardowie.

Zespół Dochodzeniowo Śledczy KPP w Żyrardowie prowadzi postępowanie w sprawie pobicia ze skutkiem śmiertelnym 70-letniego mieszkańca Żyrardowa. 29 czerwca pokrzywdzony robił zakupy w sklepie Edwans na skrzyżowaniu ul. Waryńskiego i 1 Maja w Żyrardowie. Po wyjściu ze sklepu poszedł w kierunku bramy przy ul. Waryńskiego 50. Po kilku minutach mężczyzna wszedł na klatkę schodową kamienicy przy ul. 1 Maja 70 z obrażeniami głowy skąd został przewieziony do szpitala. Ze wstępnym ustaleń wynika, że mężczyzna został pobity w wyniku czego zmarł. Poszkodowany to mężczyzna w wieku 70-lat, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 160-170 cm, włosy krótkie siwe, w dniu zdarzenia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem typu polo w biało-szaro-czarne poprzeczne pasy, niebieskie spodnie i brązowe trzewiki. Mężczyzna nosił okulary.

Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek Informacje proszone są o przekazanie ich telefonicznie, mailowo lub osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. Prowadzący sprawę: tel.: 46 858 21 16, Zespół Dochodzeniowo-Śledczy tel.: 46 858 21 15, dyżurny KPP Żyrardów tel.: 46 858 22 00, e-mail:dyżurny.kppzyrardow@ra.policja.gov.pl.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie

Close
Close