Na sygnale!

Pościg za złodziejami zakończony sukcesem

 

Szybka reakcja i determinacja policjantów żyrardowskiej drogówki pozwoliła zatrzymać trzech mężczyzn, którzy z jednej z posesji w Łubnie (gm. Wiskitki) ukradli przyczepę. Sprawcami okazali się mieszkańcy powiatu żyrardowskiego dobrze znani policjantom.

Za kradzież każdemu z nich grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (22.01) po 23:00 dyżurny żyrardowskiej komendy odebrał telefon  z informacją, że kilka chwil wcześniej trzech mężczyzn z podwórka ukradło przyczepę, a jej właściciel pojechał za sprawcami. Złodzieje widząc, że nie mają szans uciec z łupem, porzucili przyczepkę kilka kilometrów dalej. Policjanci z Referatu Ruchu Drogowego natychmiast podjęli pościg za sprawcami, świetna współpraca dyżurnego żyrardowskiej komendy z policjantami i pokrzywdzonym doprowadziła do szybkiego zatrzymania sprawców. Policjanci po kilkudziesięciu kilometrach zauważyli poszukiwany pojazd i zatrzymali trzech młodych mieszkańców powiatu żyrardowskiego.

Dwóch 25-latków i 29-latek byli już wcześniej notowani. Usłyszeli  zarzuty z art. 278§1 KK za co każdemu z nich grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Żyrardów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close