Edukacja

Pomóżmy ,,Szóstce” wygrać remont i modernizację stołówki szkolnej!

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Elizy Orzeszkowej w Żyrardowie przystąpiła do konkursu „Stołówka z klasą”. W ogólnopolskim konkursie plastycznym wybrano 30 prac plastycznych. Praca uczennicy Karoliny Lechniak z klasy 6b zakwalifikowała się do drugiego (ostatniego) etapu konkursu „Stołówka z klasą”, zorganizowanego przez Kaufland Markety Sp. z o. o. Praca spełniła wymagania regulaminu i spotkała się z wysoką oceną konkursowego jury. Wykonana praca jest zaprezentowana na stronie www.stolowkazklasa.pl i wraz z 29 innymi pracami jest poddana głosowaniu internautów.

Tylko 10 szkół otrzyma dofinansowanie na remont i modernizację stołówki szkolnej w wysokości 60 tys. zł!

Zależy to od ilości otrzymanych głosów. Prosimy wszystkich mieszkańców o zagłosowanie na pracę Karoliny ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Żyrardowie.

Głosowanie trwa do 13 marca br. i odbywa się za pośrednictwem strony www.stolowkazklasa.pl. Głosujemy tylko raz z jednego adresu IP, ale można głosować z różnych urządzeń: komputera, telefonu, tabletu. Sposób glosowania jest bardzo prosty i wymaga tylko chwili.

Mamy o co walczyć!!! Dzięki Państwa głosom uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 6 będą mogli cieszyć się nową stołówką szkolną.

Bardzo prosimy o głosy na Szkołę Podstawową Nr 6 w Żyrardowie!

Dodaj komentarz

Close
Close