Edukacja

Podsumowano „Zimowy Pejzaż 2017”

9 lutego 2017r.  o godzinie 12.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Żyrardowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu połączone z otwarciem wystawy. Na uroczystość przybyli laureaci konkursu wraz z opiekunami. Poziom prac był bardzo wysoki. Nagrody ufundowane przez Starostę Powiatu Żyrardowskiego wręczyli: Pan Grzegorz Dobrowolski – Wicestarosta Żyrardowski, Pani Bożena Liszewska – Dyrektor Mł.D.K. oraz Pan Zbigniew Kołaczek – artysta grafik.

Na konkurs zgłoszono 218 prac z 21 placówek oświatowo – wychowawczych Powiatu Żyrardowskiego.
Komisja plastyczna w składzie:
1.Adam Lemiesz – Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki
 Starostwa Powiatowego w Żyrardowie.
2.Agnieszka Kaźmierczak – nauczyciel Mł. D. K w Żyrardowie
3.Zbigniew Kołaczek – artysta plastyk
4.Bożena Liszewska – dyrektor Mł. D. K. w Żyrardowie, plastyk
po przeglądzie nadesłanych prac postanowiła nagrodzić i wyróżnić następujących autorów:

Grupa wiekowa kl. 0 – III
Nagrody:
1.Maja Milczarek, l.7 – Szkoła Podstawowa im. A. Kamińskiego w Guzowie
 n. Iwona Wolińska
2. Barbara Płaza, l.7 – Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Żyrardów, n. Iwona
 Brzezińska
3. Ewelina Pindor, l.7 – Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Baranowie,
 n. Małgorzata Rytel Kuc
4. Jakub Solski, l.9 – Szkoła Podstawowa im. A. Kamińskiego w Guzowie
 n. Ewa Kozińska
5. Milena Nalej, l.8 – Szkoła Podstawowa w Bobrowcach, n. Hanna Żukowska
Wyróżnienia:
1. Amelia Segiet, l.7 – Zespół Szkół Publicznych Nr 6 w Żyrardowie,
 n. Dorota Misiak
2. Magdalena Kosiarek, l.8 – Zespół Szkół Publicznych Nr 6 w Żyrardowie,
 n. Dorota Misiak
3. Wojciech Rębisz, l.7 – Szkoła Podstawowa im. Króla Jana II Sobieskiego
 w Puszczy Mariańskiej, n. Agata Wojtowicz
4. Zuzanna Kajetaniak, l.6 – Szkoła Podstawowa im. A. Kamińskiego w Guzowie
 n. Wiesława Sobolewska – Jach
5. Bartłomiej Urbaniak, l.8 – Szkoła Podstawowa w Michałowie, n. Justyna Korsiug
6. Julia Przygoda, l.8 – Szkoła Podstawowa im. A. Kamińskiego w Guzowie
 n. Nina Cuper
7. Eliza Wieloch, l.6 – Przedszkole Samorządowe w Zespole Szkół Publicznych
 w Puszczy Mariańskiej, n. Maria Choińska
8. Michał Molęda, L.8 – Zespół Szkół Publicznych Nr 1 w Żyrardowie, n. Agnieszka
 Chocyk, Dominika Komorniczak

Grupa wiekowa kl. IV – VI
Nagrody:
1.Maria Obsznajczyk, l.10 – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 w Żyrardowie,
 n. Dorota Misiak
2. Gaia Cusinato, l.11 – Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Baranowie,
 n. Małgorzata Rytel Kuc
3. Rafał Biegas, l.10 – Zespół Szkół Publicznych Nr 6 Żyrardów, n. Dorota Misiak
4. Urszula Chocyk, l.11 – Zespół Szkół Publicznych Nr 6 Żyrardów, n. Dorota Misiak
5. Anna Jarkiewicz, l.10 – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 Żyrardów, n. Beata Sobiecka
6. Mikołaj Grzelecki, l.10 – Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Bartnikach,
 n. Ewa Andres
7. Michalina Kamińska, l.10 -Gminne Centrum Kultury Powozownia, n. Hanna
 Gancarczyk
Wyróżnienia:
1.Julia Pirowska, l.13 – Szkoła Podstawowa w Korytowie, n. Alicja Grzesiak
2.Urszula Karmusik, l.11 – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej ,
 n. Tamara Wrońska
3. Adam Niewczas, l.12 – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej ,
 n. Tamara Wrońska
4. Angelika Jodłowska, l.11 – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiskitkach,
 n. Ewa Wysocka
5. Mikołaj Topyła, l.10 – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Krzysztofa Kolumba,
 Tartak Brzóski, n. Aleksandra Wacławek
6. Patrycja Jagielska, l.11 – Zespół Szkolno – Gimnazjalny w Bartnikach,
 n. Ewa Andres
7. Wiktoria Mońka, l.11 – Zespół Szkół Publicznych Nr 2 Żyrardów, n. Ewa Wysocka
8. Magdalena Badowska, l.10 – Zespół Szkolno – Prze4dszkolny w Puszczy Mariańskiej ,
 n. Tamara Wrońska
9. Julia Zylbert, l.10 – Szkoła Podstawowa w Lutkówce, n. Mirosława Ołdakowska
10. Kaja Stronias, l.10 – Zespół Szkół Publicznych Nr 6 Żyrardów, n. Dorota Misiak
11. Weronika Bielewicz, l.11 – Zespół Szkół Publicznych Nr 3 Żyrardów, n. Elżbieta Lipska
12. Aleksandra Liszewska, l.12 – Zespół Szkolno – Prze4dszkolny w Puszczy Mariańskiej ,
 n. Tamara Wrońska
13. Weronika Kłosiewicz, l.11 – Zespół Szkół Publicznych Nr 4 Żyrardów, n. Dorota Misiak

Grupa wiekowa – gimnazjum
Nagrody:
1. Filip Kalina, l.14 – Gimnazjum im. E. hr Krasińskiego w Radziejowicach,
 n. Hanna Gancarczyk
2. Martyna Zając, l.13 – Zespół Szkół Publicznych Nr 6 Żyrardów, n. Dorota
 Misiak
3. Eliza Zajączkowska, l.13 – Gimnazjum im. J. A. Maklakiewicza w Mszczonowie,
 n. Emilia Kurowska
4. Gabriela Dukaczewska, l.13 – Zespół Szkolno Przedszkolny W Puszczy Mariańskiej,
 n.
5. Justyna Machałowska, l.14 – Gimnazjum im. E. hr Krasińskiego w Radziejowicach,
 n. Hanna Gancarczyk
Wyróżnienia:
1. Patrycja Ernest, l.14 – Gimnazjum im. J. A. Maklakiewicza w Mszczonowie,
 n. Emilia Kurowska
2. Zuzanna Lonca, l.14 – Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Baranowie,
 n. Małgorzata Rytel Kuc
3. Magdalena Prządka, l.15 – Zespół Szkół Publicznych Nr 6 w Żyrardowie,
 n. Dorota Misiak
4. Bartłomiej Rypkowski, l.13 – Gminne Centrum Kultury Powozownia, n. Hanna Gancarczyk

 Komisja gratuluje laureatom konkursu i ich opiekunom wysokiego poziomu prac,
jednocześnie składa podziękowania za ciekawe doznania artystyczne.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close