Wydarzenia

Odpad zdasz, życie dasz! Koncert dla Natalki Kostrzewy!

Odpasz zdasz, życie dasz! Pomoc dla Natalki – pokonać glejaka

Historię Natalki Kostrzewy znamy już wszyscy – trzyletnia dziewczynka z Żyrardowa musi zmierzyć się z glejakiem mózgu.

Od początku lutego zaangażowaliśmy się wszyscy w pomoc – zbiórka elektrośmieci, makulatury oraz baterii rozwinęła się ponad nasze oczekiwania. Wciąż w kilku punktach stoją kontenery oraz czynnie odbieramy gabaryty od mieszkańców – cała suma uzyskana ze sprzedaży będzie przekazana na pomoc w leczeniu Natalki.

Podsumowaniem naszej akcji będzie KONCERT CHARYTATYWNY 18 marca 🙂 Tym razem rezygnujemy z wiosennej edycji rozdawania drzewek, aby jak największą sumę przekazać rodzicom Natalki.

Postanowiliśmy zatem otoczyć się ludźmi dobrego serca i zaaranżować dzień pełen koncertów, atrakcji oraz wystawców, którzy będą Państwu umilać czas 18 marca. Na scenie będziemy gościć wielu artystów, których będziemy Państwu prezentować kolejno na naszym wydarzeniu. Wystawcy zadbają o kącik dla dzieci, stoiska z jedzeniem oraz atrakcjami.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – nie zapominajmy jednak w jakim celu się spotykamy! Przy naszych wystawcach Fundacja Z Miłości Do Dziecka wraz z wolontariuszami będzie zbierała pieniądze dla Natalki do puszek. Przeprowadzimy również liczne licytacje oraz ostatni dzień będziemy prowadzić zbiórkę elektrośmieci.

Zachęcamy wszystkich serdecznie do zapraszania znajomych na wydarzenie oraz wspierania naszej inicjatywy. Pamiętajcie – dobro powraca! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close