Brak

Miss Żyrardowa w finale Miss Polski

W minioną niedzielę (04.06) w nowoczesnej hali Expo Łódź odbyły się ćwierćfinały konkursu Miss Polski 2017 w kategorii nastolatki i dorosłe. Rejon żyrardowski reprezentowały 4 kandydatki.

Wyjazd zakończył się sukcesem Gabrieli Gołuch (III-Vice Miss Ziemi Żyrardowskiej), która zakwalifikowała się do finału Miss Polski Nastolatek 2017. W tej kategorii startowały również Katarzyna Piekarska (Miss Ziemi Żyrardowskiej) oraz Karolina Łaszczewska (IV-Vice Miss Ziemi Żyrardowskiej), które z ćwierćfinałów awansowały do kolejnego etapu i na nim zakończyły. W kategorii dorosłej brała udział Klaudia Bońkowska (I-Vice Miss Ziemi Żyrardowskiej), która zakończyła swoje zmagania na etapie ćwierćfinału. Finał konkursu odbędzie się 24 czerwca w Kozienicach.

Dziewczęta swoje pierwsze sukcesy odniosły podczas wyborów Miss Ziemi Żyrardowskiej 2016 organizowanych w ramach Interdyscyplinarnego Festiwalu Sztuk Miasto Gwiazd w Żyrardowie. To nie pierwszy triumf żyrardowianek. W 2014 roku miejsce I-Vice Miss Polski Nastolatek zajęła Paulina Łachnik, a rok później IV-Vice Miss w tej samej kategorii została Julia Kucharska.

Koordynatorami konkursu Miss Ziemi Żyrardowskiej w ubiegłym roku byli: Kinga Sobiech oraz Piotr Górski.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close