Wydarzenia

Miejska Strefa Kibica

Miasto Żyrardów zaprasza do bezpłatnej strefy kibica, zlokalizowaną na lodowisku AQUA, gdzie mieszkańcy będą mogli obejrzeć pierwszy mecz biało-czerwonych na Mundialu w Rosji.

Miejska Strefa Kibica została zaplanowana na wszystkie dni meczowe naszej narodowej reprezentacji w piłce nożnej. W dniach 19, 24 i 28 czerwca, każdy kto będzie chciał wspólnie obejrzeć i wspierać Orły Nawałki, wystarczy że przyjdzie na Lodowisko przy AQUA.

Właśnie tam zostanie przygotowana profesjonalna Strefa Kibica, w której na fanów piłki nożnej będzie czekał duży ekran, krzesełka, stoły bawarskie, przy których będzie można w komfortowych warunkach obejrzeć całe 90 minut spotkania. Dodatkowo przed samym ekranem zostanie położona specjalna wykładzina imitująca boisko piłkarskie, a na niej najmłodsi będą mogli korzystać z puf i na pewno nie będą się nudzić.

Oprócz możliwości obejrzenia spotkania Polaków, uczestnicy strefy kibica, będą mogli skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej, ponieważ przy lodowisku staną trzy foodtrucki oraz rollbar z piwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close