Breaking NEWSCo słychać na mieście?

Krzysztof Dziwisz Wicestarostą Powiatu Żyrardowskiego.

Wicestarostą został Krzysztof Dziwisz

Krzysztof do tej pory aktywnie wspierał festiwale, wymiany zagraniczne i projekty charytatywne. Pomysłodawca akcji wolontariackich, m.in Mundial de Żyrardów, Wieczory Patriotyczne, Paczki dla potrzebujących i wiele wiele innych. Zorganizował ponad 200 wydarzeń dla dzieci i młodzieży. Wspierał inwestycje w powiecie, m.in. powstanie oraz rozwój nowej Hali Sportowej „Elektryk”. Posiada doświadczenie zawodowe zdobyte m.in.we Francji, Belgii i Hiszpanii. Pracował w Europarlamencie. Dzięki temu w swoich działaniach ma niewyczerpane pomysły i zawsze własne zdanie.

Absolwent z wyróżnieniem LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie. Magister z wyróżnieniem Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji zarządzanie międzynarodowe. Stypendysta na Wolnym Uniwersytecie w Brukseli. Laureat nagrody dla najlepszego studenta międzynarodowego Uniwersytetu w Brukseli.  Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Przewodniczący studentów międzynarodowych na Uniwersytecie Lille 3 we Francji.

Koordynator wydarzeń kulturalno-naukowych w Centrum Polskim w Brukseli.

Kierował biurem w Parlamencie Europejskim w Brukseli.

Wybrany po raz trzeci na radnego. Wcześniej: Radny Rady Miasta Żyrardowa w kadencji 2010-2014 oraz przewodniczący komisji bezpieczeństwa, handlu i usług. Następnie Radny Rady Powiatu Żyrardowskiego i Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Żyrardowskiego w kadencji 2014-2018.

Animator sportu i kultury na Majorce w Hiszpanii. Koordynator sportu powiatu oraz menedżer Hali Sportowej „Elektryk” przy ZS nr 1 w Żyrardowie. Organizator ponad 200 wydarzeń dla dzieci i młodzieży. Pomysłodawca wielu akcji wolontariackich i charytatywnych. Twórca inicjatyw społecznych, m.in. Manufaktura Inspiracji i Talentów, Wieczory Patriotyczne, czy Mundial de Żyrardów.

 
Gratujemy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close