Na sportowo!

Koniec marzeń o III lidze…

Po zaciętym spotkaniu w Sulejówku zespół siatkarzy ŻSS LEN przegrał 3:1 i odpada z fazy play-off w sezonie 2018/2019.

Po zwycięskim meczu w Żyrardowie zespół jechał do Sulejówka w bojowych nastrojach i pełni optymizmu przed decydującym spotkaniem w walce o awans do III ligi. Przy wsparciu kibiców z Żyrardowa wyszli na boisko skoncentrowani ale niestety nie potrafili zagrać na tym poziomie co w czwartek na hali AQUA, co poskutkowało porażką w pierwszym i drugim secie.

W trzeciej partii zespół odskoczył na kilka punktów i przechylił szale na swoja korzyść zachowując szansę na zwycięstwo. W czwartym secie jednak popełnili kilka błędów a rywale utrzymali prowadzenie do końca seta wygrywając cały mecz 3:1.