Breaking NEWSCo słychać na mieście?

Komu wieczne pióro?

Według informacji przekazanej przez Pana Daniela Jarosza – Dyrektora Wydziału Promocji,  Prezydent Miasta Żyrardowa Wojciech Jasiński w lutym br. zamówił  specjalistyczne, znakowane artykuły piśmiennicze, za kwotę brutto 73.080,45 zł

Dotychczas do Urzędu Miasta Żyrardowa  wpłynęła  faktura za 45 sztuk  towaru/usługi o nazwie „Waldmann seria limitowana z flagą w opakowaniu drewnianym, czarnym”  na kwotę brutto 24.907,50 zł wystawiona  przez firmę „NOVA” Sp. z .o. o z Żarowa.

Firma wystawiająca fakturę została poproszona o udostępnienie  nam druku zamówienia (umowy) podpisanego ze strony Miasta Żyrardowa / Urzędu Miasta ponieważ Urząd nie dysponuje taką dokumentacją.  Dokumentacja taka nie została nam przekazana.

Do Urzędu dostarczona została również przesyłka zawierająca długopisy.  Przesyłka została w dniu 24 sierpnia 2018 r. odesłana do nadawcy.  Nadawca telefonicznie potwierdził, że zwrot do niego dotarł.

Aktualnie oczekujemy na wystawienie faktury korygującej tj. z kwotą zerową, bowiem Urząd nie zamierza w jakikolwiek  sposób realizować tego zakupu. – poinformowała nas Pani Małgorzata Szustakiewicz, Sekretarz Miasta.

Zatem pióra kosztowały 553,5 zł za sztukę, a Wojciech Jasiński zamówił ich aż 132 sztuki. Nie ma dokumentów z zamówieniem, nie ma informacji dla kogo one miały być przeznaczone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close