Edukacja

Nowe technologie a działania społeczne

 

25 stycznia w siedzibie Fundacji Kreatywnej w Żyrardowie, przy ul. 1 Maja 21/1B1 odbędzie się spotkanie nt. wykorzystania nowych technologii w działaniach stowarzyszeń, fundacji, instytucji publicznych np. szkół, czy bibliotek. Spotkanie poprowadzi Jakub Kamiński, Mobilny Doradca ICT programu Nowe Technologie Lokalnie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Jest bardzo dużo obszarów działania organizacji pozarządowych, w których nowe technologie są przydatne. Możne je wykorzystać m.in. do promocji organizacji, pozyskiwania środków na działania, czy usprawnienia współpracy. – mówi Jakub Kamiński – Mobilni Doradcy działają w całej Polsce i wspierają lokalne organizacje prowadząc szkolenia i doradzając pojedynczym podmiotom.

 

Spotkanie w Żyrardowie jest pierwszym tego typu wydarzeniem. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną możliwości wykorzystania nowych technologii w obszarach:

  • współpracy w zespole,
  • promocji organizacji,
  • pozyskiwania funduszy,
  • komunikacji w organizacji.

W drugiej części spotkania na podstawie dyskusji o potrzebach obecnych organizacji zostaną zaplanowane następne działania.

 

Program „Nowe Technologie Lokalnie” organizowany jest przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a jego realizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie internetowej www.technologielokalnie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close