Co słychać na mieście?Na sportowo!Wydarzenia

II Żyrardowski Rajd Rowerowy

Ruszyły zapisy na drugi rajd rowerowy, organizowany przez Miasto Żyrardów. Tegoroczna trasa wynosi 32 kilometry, ruszamy 15 czerwca o 10:00.

Można już wypełnić formularz i zgłosić swój udział w rajdzie rowerowym. Trasa jaką zaplanował rozpoczyna i kończy na Eko Parku. Miejscowości, które odwiedzimy to Nowe Kozłowice, Buszyce, Skrzelew, Szymanów, Maurycew, Oryszew, Stary i Nowy Drzewicz. Cała trasa liczy 32 kilometry, natomiast tempo będzie tak dostosowane, aby ten dystans pokonali najmłodsi uczestnicy. Rajd będzie przebiegał po nawierzchniach asfaltowych, dlatego jego trudność została obniżona do minimum.

Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników jednośladów na Żyrardowski Rajd Rowerowy. Zachęcam do zaplanowania sobie aktywnej soboty. Przyjdźcie całymi rodzinami, będzie wspaniała atmosfera połączymy przyjemne z pożytecznym. Na koniec rajdu zaplanowaliśmy piknik rodzinny. Niech to będzie czas dla zdrowia i rodziny – mówi Prezydent Miasta Żyrardowa Lucjan Krzysztof Chrzanowski

Każdy z uczestników, otrzyma w dniu rajdu pakiet startowy. Po przejechaniu całej trasy, odbędzie się piknik rodzinny, na którym będzie ognisko i dobra muzyka.

Wszystkie materiały zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.zyrardow.pl oraz w Wydziale Kultury i Promocji Miasta. Znajdziecie tam regulamin rajdu oraz formularze zgłoszeniowe. Rajd odbędzie się 15 czerwca, start o 10:00 z Eko Parku. Zapisy trwają do 10 czerwca. Zgłoszenia można przesyłać w formie skanu na adres rajd@zyrardow.pl lub osobiście w Wydziale Kultury i Promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close