Breaking NEWSWybory Samorządowe

Grzegorz Obłękowski proponuje debatę prezydencką

Drodzy Kontrkandydaci, wybory to istota demokracji, która wymaga od nas wszystkich uczciwości, odwagi oraz otwartości w prezentowaniu swojego doświadczenia i poglądów. Naszym obowiązkiem jest, aby wyborcy podejmowali swoje decyzje w oparciu o rzetelne informacje wynikające z faktów, nie zaś z plotek i domysłów – tych w naszym mieście nie brakuje. Dlatego mając na względzie dobro żyrardowian, bardzo proszę Was o wzięcie udziału w merytorycznej debacie poświęconej przyszłości Żyrardowa – proponuje Grzegorz Obłękowski kandydat na prezydenta Żyrardowa z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Bardzo szybko wyzwanie podjęła Ewa Kakiet Springer – kandydatka na prezydenta Żyrardowa z ramienia komitetu Ty Jesteś Najważniejszy. Póki co reszta kandydatów milczy… 

2 komentarzy

  1. Taa prędzej zagłosuje na SLD niż na tego pana on miał już swoje pięć minut ze swoim panem i władcą Andrzejem a wybierając panią z „Ty jesteś najważniejszy” mówi ona, że nie będzie wspierała spalarni ale każdy poseł tak gada przed wyborami, że nie będzie tego a później się wyprze i powie, że nic takiego nie obiecywał, czy też nie powiedział.

  2. O tak! Uczciwość! i garść faktów,co robił czego nie będąc na stanowisku wicepr.Przydałoby się,ale wątpię,by w debacie ktoś to podjął;a że prezencja i ładne słówka ważna rzecz…jak ważna?Konkrety i fakty też,tylko już nie analizując wpływu debat w skali kraju,w danym mieście,warto zadbać,by każdy oniej wiedział,miał dostęp.Czy to jeszcze ma sens?Ja jestem za,chyba za późno,ale mimo to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close