Breaking NEWSWybory Samorządowe

Grzegorz Obłękowski proponuje debatę prezydencką

Drodzy Kontrkandydaci, wybory to istota demokracji, która wymaga od nas wszystkich uczciwości, odwagi oraz otwartości w prezentowaniu swojego doświadczenia i poglądów. Naszym obowiązkiem jest, aby wyborcy podejmowali swoje decyzje w oparciu o rzetelne informacje wynikające z faktów, nie zaś z plotek i domysłów – tych w naszym mieście nie brakuje. Dlatego mając na względzie dobro żyrardowian, bardzo proszę Was o wzięcie udziału w merytorycznej debacie poświęconej przyszłości Żyrardowa – proponuje Grzegorz Obłękowski kandydat na prezydenta Żyrardowa z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Bardzo szybko wyzwanie podjęła Ewa Kakiet Springer – kandydatka na prezydenta Żyrardowa z ramienia komitetu Ty Jesteś Najważniejszy. Póki co reszta kandydatów milczy… 

2 komentarzy

  1. Taa prędzej zagłosuje na SLD niż na tego pana on miał już swoje pięć minut ze swoim panem i władcą Andrzejem a wybierając panią z „Ty jesteś najważniejszy” mówi ona, że nie będzie wspierała spalarni ale każdy poseł tak gada przed wyborami, że nie będzie tego a później się wyprze i powie, że nic takiego nie obiecywał, czy też nie powiedział.

  2. O tak! Uczciwość! i garść faktów,co robił czego nie będąc na stanowisku wicepr.Przydałoby się,ale wątpię,by w debacie ktoś to podjął;a że prezencja i ładne słówka ważna rzecz…jak ważna?Konkrety i fakty też,tylko już nie analizując wpływu debat w skali kraju,w danym mieście,warto zadbać,by każdy oniej wiedział,miał dostęp.Czy to jeszcze ma sens?Ja jestem za,chyba za późno,ale mimo to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Close
Close