Breaking NEWSNa sportowo!

Gosia Rdest wygrała wyścig na Nürburgringu!

Gosia Rdest w rewelacyjnej formie! Wraz ze swoim zmiennikiem Oscarem Tunjo triumfowała wczoraj na Nürburgringu. Po świetnym, pełnym emocji występie zwyciężyli wyścig w serii GT4 Central European Cup. To jej kolejny sukces, bo zaledwie dzień wcześniej oglądaliśmy ją na drugim stopniu podium po jej debiutanckim wyścigu w GT4 Central European Cup. Tydzień temu z kolei odbierała puchar w Misano w serii GT4 European Series.

W niedzielnym wyścigu Gosi przypadła pierwsza zmiana. Startowała z trzeciej pozycji, by już wkrótce po bardzo udanym manewrze wyprzedzania wysunąć się na drugie miejsce. Następnie za kierownicą Audi R8 LMS GT4 zasiadł Oscar Tunjo. Druga połowa wyścigu była niezwykle ekscytująca. Rozegrała się trwająca kilka okrążeń walka o pierwsze miejsce. Lider wyścigu, Rob Severs zasiadający za kierownicą Porsche Caymana, długo opierał się atakom Oscara Tunjo. Kibice mogli podziwiać niezwykle emocjonujący pojedynek. Ostatecznie Oscar Tunjo objął prowadzenie.

Start Gosi Rdest i Oscara Tunjo w serii GT4 Central European Cup był gościnnym występem. Gosia na co dzień ściga się w serii GT4 European Series. Oscar Tunjo natomiast jest kierowcą ADAC GT Masters. Oboje należą do zespołu Phoenix Racing.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close