Co słychać na mieście?

Dyrektor CUW poszukiwany

Zarząd Powiatu w Żyrardowie ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Żyrardowie. Przypomnijmy, że 24 października Rada Powiatu podjęła uchwałę o powołaniu Centrum oraz uchwaliła statut.

Od 1 stycznia nowa jednostka organizacyjna Powiatu będzie obsługiwała placówki oświatowe prowadzone przez Powiat Żyrardowski. Z czasem planowane jest poszerzenie o obsługę finansową pozostałych jednostek, choćby domów pomocy społecznej. Siedziba CUW będzie w skrzydle Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Żyrardowie przy ul. Środkowej 36. Na parterze w szczycie budynku remontowane są pomieszczenia na samodzielne biuro z oddzielnym wejściem. To właśnie pod tym adresem dyrektorzy szkół powiatowych będą załatwiali wszystkie finansowe kwestie związane z funkcjonowaniem swoich placówek.

Nowa jednostka potrzebuje sprawnego dyrektora. Oprócz znajomości ustaw o finansach publicznych, systemie oświaty, czy rachunkowości wymagane jest doświadczenie na stanowisku kierowniczym. Nie bez znaczenia pozostają umiejętności zarządzania zespołem ludzki, asertywność czy zdolności koncyliacyjne. Oferty należy składać do 12 grudnia w Starostwie Powiatowym w Żyrardowie.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Żyrardowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close