Na sygnale!

36-latek usłyszał 10 zarzutów

Za 10 przestępstw odpowie 36-latek, który został zatrzymany przez „kryminalnych” z żyrardowskiej komendy Policji.  Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Na trop „amatora rowerów” wpadli policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. Kilka dni temu na skrzyżowaniu ul. Legionów Polskich i Chopina 36-latek został zatrzymany. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie narzędzia, które mogły służyć do kradzieży oraz narkotyki. Podejrzany usłyszał łącznie 10 zarzutów. Dziewięć dotyczyło kradzieży rowerów z terenu Żyrardowa do których dochodziło w ostatnich miesiącach. 36-latek odpowie także za posiadanie środków odurzających. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Podczas realizacji sprawy funkcjonariusze odzyskali dwa rowery, które najprawdopodobniej zostały skradzione, jednak ten fakt nie został zgłoszony.

Odzyskane rowery to:

  • Indiana Enduro koloru czarnego z napisami koloru pomarańczowego
  • Arizona Mountain Bike koloru granatowego ze srebrnymi napisami

Właścicieli jednośladów bądź osoby posiadające informacje o właścicielach proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę: sierż. sztab. Pawłem Bakalarskim tel.: 46 858 21 23 lub dyżurnym KPP w Żyrardowie tel.:46 858 22 00.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close