Brak

Potrzebna pomoc dla Kornelii

Kornelia ze Skierniewic ma wadę serca VSD, padaczkę lekooporną, wadę układu moczowego, małogłowie i opóźnienie psychoruchowe w stopniu znacznym. Po urodzeniu Kornelka miała słabe rokowania na rozwój, ale od początku jest rehabilitowana każdego dnia, co przyniosło ogromne efekty. Najpierw zaczęła trzymać główkę, potem usiadła, z trudem nauczyła się czworakowania, a w tej chwili uczy się chodzić.

Celem zbiórki jest pozyskanie środków na zakup specjalistycznej bieżni rehabilitacyjnej (koszt 3 500 zł). Dzięki bieżni Kornelka będzie mogła codziennie razem z mamą uczyć się chodzić, co przy dużym ich wysiłku pozwoli na zapewnienie Kornelii chociaż minimum samodzielności. Koszt bieżni przerasta możliwości finansowe mamy Kornelki, która samotnie wychowuje dwójkę dzieci i która ze względu na konieczność sprawowania stałej opieki nad Kornelką musiała zrezygnować z pracy zawodowej. W tej chwili brakuje około 2600 zł.

Zachęcamy do wpłacenia nawet 10 złotych i udostępnienia.

Więcej informacji i możliwość przekazania środków na stronie fundacji Po Prostu Pomagam: „Każdy kroczek to moja walka o siebie”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
Close